Статті

Тантричний масаж

Для більшості клієнтів тантричний масаж Київ, схоже, є частиною інтимних послуг з сексуальними задоволеннями. Однак це не так. Під час еротичного масажу клієнт багато дізнається про своє тіло, так як наші дівчата легко знаходять в ньому ерогенні зони, про які більшість відвідувачів нашого салону можуть тільки здогадуватися.

Чуттєвий масаж

Ця програма масажу складається з двох частин. Перша частина включає підготовку тіла і розминку, побудовану на основі класичного масажу. Друга частина – послуга “еротичний масаж” – невинний, привабливий і невинний, як і перша концепція. Чуттєвий масаж здійснюється дівчатами, яких ви обираєте самостійно.

Еротичний масаж для жінок

Жінка – найбільша таємниця природи. Але наші чоловічі масажисти здатні вгадувати навіть найскладніші загадки. На шляху до пошуку ваших ерогенних зон і очок вони не пропустять жодного сантиметра вашого тіла, звертаючи увагу на кожну клітину, в результаті чого ви відчуєте самі незабутні 60 хвилин у своєму житті!

Ерогенні зони

Ерогенні зони були предметом розгляду багатьох сексологів і психотерапевтів минулого і сьогодення. Таким чином, відомий сексолог Себібих сказав, що при масажуванні певних областей тіла, а саме найбільш чутливих, слід дотримуватися трьох основних правил: вибірковості, сумісності та узгодженості.

Класичний масаж

Кожен прийом здійснюється строго по ходу лімфатичних шляхів. Класичний масаж проводиться в порядку спадання, починається з найбільших ділянок тіла і відповідно, закінчуючи найменшими. Завдяки такій послідовності, масаж активізує кровообіг.

Тайський масаж

За останні пару десятиліть наш словник неабияк наситився містичними словами «ЦІ», «Цзен», «Камасутра», «Тао» і т.п. Звучать всі вони вже звично і, навіть здається, зрозуміло. До того ж до слів, нас регулярно відвідують натовпи азіатських знавців-гуру, адептів і практиків. А приживаються чи в нашому повсякденному житті ці «дива», чи ми використаємо їх? Без сумніву.

Еротичний масаж Пані

Дану техніку можна віднести до однієї з різновидів рольових ігор. У ній домінуючу і панує роль буде грати жінка. Саме вона, Пані, зможе керувати всіма вашими діями. У подібній грі чоловік виявляється в пасивній ролі, і виконує кожне бажання або вимога жінки, яка стає його Панною.