Ерогенні зони

Ерогенні зони

Ерогенні зониЕрогенні зони були предметом розгляду багатьох сексологів та психотерапевтів минулого та сьогодення. Таким чином, відомий сексолог Себібих сказав, що при масуванні певних областей тіла, а саме найчутливіших, слід дотримуватися трьох основних правил: вибірковості, сумісності та узгодженості. Не хаотично масажуйте ті чи інші частини тіла, щоб дізнатися, які рухи та ласки подобаються вашому партнеру. Ви повинні уважно вивчити його тіло, стежити за його реакцією, тоді ви можете точно визначити його чуттєве місце.

Кожна людина є унікальною. Ерогенні зони також різні кожному за людини. Чутливість одних і тих же частин тіла для кожного чоловіка і кожної жінки різна, тому з еротичним масажем краще діяти на ті області, які найбільше збуджуються. Для тих, хто вперше вирішив спробувати еротичний масаж у Львові, я хотів би зазначити, що стимуляція має починатися з менш чутливих областей, які плавно переходять у чуттєвіші. Таким чином, сексуальне збудження поступово збільшуватиметься. Одночасна дія кількох ерогенних зон допоможе досягти такого ж ефекту.

Багато – добре – надто погано.

Погано, коли партнер лише про себе. Але ще гірше, коли він грубий, неуважний або надто хоче від роздратування лише однієї ерогенної зони.
Ерогенні зони — це закінчення нервів, і вони підпорядковуються певним законам функціонування нервової системи, зокрема закону перезбудження. При досить тривалій стимуляції та перезбудженні нервів чутливість ерогенної зони відключається, і людина раптово відчуває, що через сильне хвилювання не викликає жодних емоцій. У таких випадках вам потрібно відпочити у зоні стимуляції.
У такій делікатній справі, як еротичний масаж, немає універсальних рецептів та обов’язкових методів. Не бійтеся імпровізувати, діяти інстинктивно, уважно прислухаючись до ваших власних почуттів та реакцій вашого коханого. Якщо ви хочете, просто торкніться його за допомогою внутрішніх поверхонь стегон, животом, грудьми та руками, роблячи м’які, гладкі, кругові та поздовжні рухи або дійте більш активно, якщо ви відчуваєте, що це те, що від вас очікується, щоб ваші руки ковзають легко і гладко, використовуйте масажне масло, додаючи до нього аромат кількома краплями іншого – з квітів і трав: троянди, жасмину, чебрецю, лаванди, розмарину, сандалового дерева. Ці запахи допомагають розслабитися та посилити чутливість до ласкавостей.

У ерогенній «географії» чоловіки та жінки мають багато спільного, але є відмінності. Ерогенні зони у чоловіків, як правило, більш локалізовані, ніж у жінок. На жіночому тілі ще багато місць, які реагують на ласки. Це вушні раковини, потилиця та пахви. Дуже сприйнятливий до ласки талії та області над стегнами, досягаючи середини черевної порожнини. Внутрішня сторона стегон особливо реагує на лагідні дотики, що піднімаються від колін до паху. Ніжний вплив на біологічно активні точки, розташовані на внутрішній стороні стегон, часто призводить до порушення партнерів. Про географію ерогенних зон у певних частинах тіла розповідається при описі методів їхнього масажу.

Пам’ятайте, що груба і невміла стимуляція ерогенної зони або заподіяння болю в цій галузі не тільки не приносить задоволення партнеру, а й може назавжди знищити ерогенну зону!

Для масажу або відчуття зближення, яке було, було особливо приємно, не соромтеся говорити, що вам подобається, а що ні. Франкен робить інтимний масаж чуттєвішим і красивішим, а хвилювання — глибоким.