Тайський масаж

Тайський масаж

За останні кілька десятиліть наш словник неабияк наситився містичними словами «ЦІ», «Цзен», «Камасутра», «Тао» тощо. Звучать усі вони вже звично і навіть здається, зрозуміло. До того ж, нас регулярно відвідують натовпи азіатських знавців-гуру, адептів та практиків. А чи приживаються в нашому повсякденному житті ці «дивині», чи ми їх використовуємо? Без сумніву. Одна з таких технік – відомий тайський масаж. Справжній тайський масаж Київ може запропонувати не кожен масажний салон, адже лише добрий і щедрий господар дозволить собі запрошувати відомих азіатських практиків для навчання свого персоналу. Наш салон має в своєму розпорядженні і доступ до таких практик, і досвід навчених ними масажистів.

Що таке справжній тайський масаж?

Тайський масажЦе, насамперед, дарування здоров’я. Особливо здоров’я чоловічого. Складно сперечатися зі статистикою: Київ втомлює і висмоктує з чоловіків усі сили з такою швидкістю, що до 45 років вони перетворюються на людей похилого віку. Але цього можна уникнути. Професійний еротичний масаж дозволяє чоловікові бути молодим до похилого віку. Всім відомо, що в Азії довгожительство не є дивом, і 60-ти річний чоловік, який природно стає біологічним батьком, там аж ніяк не рідкість. Секрети такого здоров’я криються в техніках масажу, найцінніші з яких поєднав у собі Тайський масаж.

Загалом процедура такого боді масажу полягає у кількох етапах, перший із яких — заспокоєння процесів в організмі. Коли масажистка робить чоловікові тайський масаж, вона задіює енергію свого тіла, щоб обидва тіла набули гармонії. Іншими словами, вона приводить організм чоловіка у стан ідеального функціонування. У процесі масажу, як свідчать багато досліджень, нормалізується обмін речовин в організмі, стабілізується кровообіг, і застої, що виникають внаслідок неправильного способу життя чи роботи, зникають. А різноманітних «застоїв» в організмі мешканця Києва достатньо: це й затискачі в області серця, хребта, погіршення кровообігу в різних органах через сидячий спосіб життя чи роботу.

Найстрашніше – це ослаблення кровообігу в області тазу. Наслідки бувають різними, але найглобальніше – це «старіння». Як і квітка, що засихає, чоловіча сила зникає просто на очах. Лікарі насамперед радять займатися спортом, і лише тайський масаж пропонує неймовірно приємні процедури відродження цієї сили. Саме «повернення ЦІ», чи відродження чоловічої сили, і є другим етапом тайського масажу.

Розповідати про процедуру можна довго, оскільки кожен організм унікальний, і кожен чоловік відчуває різні відчуття. Але всі однаково згодні з тим, що ці відчуття незрівнянні навіть з оргазмом.

Наступні етапи тайського масажу спрямовані стимулювання роботи органів. Це цілий комплекс різних масажних прийомів і технік, в яких масажистка використовує все тіло – від кінчиків волосся до найніжніших інтимних місць.

Існує також техніка роботи мовою, яка перевершує відчуття, одержувані чоловіком при оральному сексі. Але еротичний масаж – це не секс і не терапія сексом. Він допомагає не просто порушити бажання і наслідувати природний інстинкт, а відродити молодість у чоловікові. А відродження молодості гарантує постійне бажання і силу його реалізувати, здорове серце на багато десятиліть, які чудово працюють внутрішні органи, і красу. А справжня чоловіча краса, як відомо, не досягається у вигляді косметичних засобів.