Еротичний боді масаж

Боді масаж – це сучасний метод терапії

Еротичний боді масаж у ЛьвовіБоді масаж Київ — науково обґрунтований медичний метод, перевірений практикою. У світі використання масажу практикується у багатьох санаторно — профілактичних установах. Боді масаж широко використовується у медичній практиці. Значне покращення матеріального стану людей та прагнення до фізичної досконалості зробили масаж необхідним для фізичного розвитку сучасної людини, і масаж успішно використовується у профілактичних цілях.

Боді еротичний масаж – це механічна дія, яка може дратувати шкіру спеціальними розробленими методами різного тиску. Декілька механічних подразнень шкіри викликають деформацію тканини та збудження нервової системи людини. Чим сильніший тиск на шкіру, тим сильніше роздратування і, відповідно, більша кількість сигналів надходить у центральну нервову систему. Ці сигнали викликають зрушення у всьому тілі. Процедура боді масажу впливає весь організм. Наприклад, методи погладжування викликають приємні відчуття. Однак не слід забувати, що під час сеансів боді масажу не можна допускати сильну депресію, яка викликає хворобливі відчуття. Біль може спричинити збільшення адреналіну та загострення у пацієнтів із цукровим діабетом. А також можна збільшити згортання крові та кров’яний тиск. Правильна реакція на сеанс боді масажу тіла супроводжується почуттям тепла та покращенням загального самопочуття. Якщо процедура боді масажу збільшує біль, викликає неприємні відчуття чи супроводжується погіршенням загального стану, такі процедури неприйнятні.

Боді масаж відновлює працездатність зв’язкового апарату. Потирання вважається гімнастикою для м’язів. Боді масаж у Києві сприяє резорбції набряків та відкладень у суглобах. Цей метод також використовується після переохолодження.

Боді масаж підвищує ефективність серцево-судинної системи. Завдяки сеансам боді масажу кров із внутрішніх органів тече до м’язів та шкіри. А також спостерігається збільшення кількості гемоглобіну та еритроцитів у крові.
Таким чином, дія боді масажу призводить до поліпшення роботи організму або нормального функціонування органів при різних захворюваннях.

Боді масаж, в даний час як ефективний метод терапії, широко використовується в галузі медицини.

Експрес боді масаж

Про цю процедуру масажу можна судити з її назви. “Експрес” означає швидко. Тобто експрес боді масаж Київ виконується 30 хвилин, протягом якого розминаються основні точки тіла, на які падає найбільше навантаження. 30 хвилин – це багато чи мало? Ми скажемо так – достатньо. Щоб пожвавити вас, усуньте больові синдроми і позбавити від втоми, цього достатньо. Але для розважальних та еротичних моментів часу майже не залишиться, але їх багато в арсеналі нашого масажного салону. Ви можете їх оцінити в інших програмах. Експрес еротичний боді масаж у Києві замовляють кияни та гості столиці, які цінують свій робочий час, але не забувають про здоров’я.

Історія боді масажу

Боді масаж покликаний пробуджувати та розвивати найвишуканіші відчуття тіла, розширювати межі чуттєвості, розкривати закладений у дивовижному людському організмі потенціал чуттєвих насолод. Ви зможете не тільки розслабитися, подарувати своєму тілу необхідну релаксацію, відволіктися від повсякденних проблем та турбот, але випробувати нові яскраві позитивні емоції. Про цей різновид масажу ходять легенди — часом не найсприятливішого змісту. Суть їх таїться у незнанні основ такого екзотичного свята як тіла, а й душі.

Боді масаж з давніх часів приваблює поціновувачів справжньої майстерності. Пізнання своєї чуттєвості завдяки вмінню ніжних, лагідних, дбайливих професійних масажисток допоможуть Вам звідати максимум насолоди.

Як роблять боді масаж у нашому масажному салоні Lucky?

Боді масаж починається з повільного витонченого оголення Вашої масажистки. Відповідна атмосфера салону сприяє найтоншому сприйняттю того, що відбувається. Пластика рухів та справжній, щирий танець тіла створюють коктейль із пихати, ласки, натхнення. Це і легкі погладжування витончених, ніжних жіночих рук, і ковзання тіла масажистки на Вашу, а також стимулювання ерогенних зон Вашого тіла. Завершенням масажу стане яскравий оргазм – еротика, чуттєвість, пристрасть та виняткова фізична релаксація подарує Вам неповторні відчуття, які Ви неодмінно захочете відчувати знову.

У будь-який із видів еротичного масажу включено 1-2 релаксації, за Вашим бажанням! Лікувальні властивості боді масажу відомі людству вже досить давно. Сьогодні ця процедура тільки набирає популярності, майже кожен масажний салон у Києві ввів у список своїх послуг – еротичний масаж. Боді масаж у нашому салоні – це розслаблююча та одночасно зцілююча процедура для тіла, звичайно якщо її робити правильно.

Правильно робити боді масаж потрібно вміти, тому й створюються спеціальні курси, де навчають цій майстерності. Тому дуже важливо знати і дотримуватись правил боді масажу. По-перше, перед тим, як приступити до процедури масажу, необхідно очистити шкіру, обов’язково прийняти душ. Щоб досягти абсолютного розслаблення під час процедури масажу, краще перебувати в лежачому стані. Якщо під час процедури боді масажу ви відчуваєте дискомфорт, обов’язково повідомите про неприємні відчуття майстра. Масаж повинен розслаблювати та приносити задоволення. Якщо Ви відвідуєте сеанси боді масажу з лікувальною метою, то обов’язково проконсультуйтеся з лікарем з цього приводу. Зі свого боку, можемо запевнити Вас, що зробимо абсолютно все можливе, щоб Ви з посмішкою поверталися до нас знову та знову!