Класичний масаж

Класичний боді масаж

Класичний масажСтандартний класичний масаж, який пропонує салон еротичного масажу, здатний не тільки розслабити все тіло, але й позбавити різних недуг. Болі, набряки, втома, про це можна забути, якщо регулярно відвідувати сеанси еротичного масажу Київ. Виробляють його у п’ять основних прийомів, до яких відносяться:
– М’яке погладжування;
– Глибоке розтирання;
– Посилене вичавлювання;
– Інтенсивне розминання;
– Вібрація.
Кількість повторення кожного з перерахованих прийомів залежатиме від фізичного стану пацієнта та його індивідуальних особливостей.
Кожен прийом здійснюється строго під час лімфатичних шляхів. Класичний еротичний масаж робиться за спадною, починається з найбільших ділянок тіла і відповідно, закінчуючи найменшими. Завдяки такій послідовності масаж активізує кровообіг.

Розглянемо кожен прийом окремо:

1. М’яке погладжування. Саме цим прийомом розпочинають усю процедуру класичного боді масажу Київ, а також закінчують. Його можуть використовувати також за зміни прийомів. Яка мета погладжування? Воно здатне попередньо очистити шкіру та підготувати її до наступних прийомів. Завдяки цьому шкірне дихання очищається, кровотік посилюється і відповідно підвищується загальний тонус шкіри. Також погладжування застосовують при травмах різної тяжкості та захворюваннях, з метою швидкого знеболювання.

2. Глибоке розтирання. Це другий прийом. Розтирання проводиться усуненням, ковзанням, переміщенням і розтягуванням тих тканин, у яких виявляється цей вплив. Розтирання виконує подібну першу функцію, але діє глибше. Воно доставляє кисень до зони впливу, тим самим беручи участь в обмінному процесі організму.

3. Посилене вичавлювання. Виконується подібно до першого прийому, але швидше і енергійніше. Важливо врахувати, якщо масаж виробляється на болючій ділянці тіла, то вичавлювання виробляються з меншим тиском, ніж зазвичай.

4. Активне розминання. Цей прийом необхідний розминання глибоких шарів м’язової тканини. Його виробляють великими пальцями та долонями. Завдяки активному розминанню підвищується м’язовий тонус.

5. Вібрація – завершальний етап. Вібрація здійснюється коливаннями поверхні, що масажується. Дрібні вібрації значно заспокоюють та розслаблюють, глибокі навпаки. Отже, класичний масаж – це майже ціла наука рухів. Дуже важливо правильно виконувати кожен прийом, адже від цього залежатиме лікувальна дія масажу.