Блог

Гарна дівчина

Тантричний масаж

Для більшості клієнтів тантричний масаж Київ, схоже, є частиною інтимних послуг із сексуальними насолодами. Однак, це не так. Під час тантричного еротичного масажу клієнт багато дізнається про своє тіло, оскільки наші дівчата легко знаходять у ньому ерогенні зони, про які більшість відвідувачів нашого салону можуть лише здогадуватися.

Еротичний боді масаж

Боді масаж Київ — науково обґрунтований медичний метод, перевірений практикою. У світі використання масажу практикується у багатьох санаторно — профілактичних установах. Еротичний масаж широко використовується у медичній практиці. Значне покращення матеріального стану людей та прагнення до фізичної досконалості зробили масаж необхідним для фізичного розвитку сучасної людини, і масаж успішно використовується у профілактичних цілях.

Чуттєвий еротичний масаж

Ця програма еротичного масажу складається із двох частин. Перша частина включає підготовку тіла та розминку, побудовану на основі класичного масажу. Друга частина – еротичний масаж – безневинний, привабливий і непорочний, як і перша концепція. Друга частина еротичного масажу здійснюється дівчатами, яких ви вибираєте самостійно.

Еротичний масаж для жінок

Жінка – найбільша таємниця природи. Але наші чоловічі масажисти здатні порадувати вас чоловічим еротичним масажем і вгадати навіть найскладніші загадки. На шляху до пошуку ваших ерогенних зон і окулярів вони не пропустять жодного сантиметра вашого тіла, звертаючи увагу на кожну клітку, в результаті чого ви відчуєте незабутні 60 хвилин у своєму житті!

Ерогенні зони

Ерогенні зони були предметом розгляду багатьох сексологів та психотерапевтів минулого та сьогодення. Таким чином, відомий сексолог Себібих сказав, що при масуванні певних областей тіла, а саме найчутливіших, слід дотримуватися трьох основних правил: вибірковості, сумісності та узгодженості.

Класичний масаж

Кількість повторення кожного з перерахованих прийомів залежатиме від фізичного стану пацієнта та його індивідуальних особливостей.
Кожен прийом здійснюється строго під час лімфатичних шляхів. Класичний еротичний масаж робиться за спадною, починається з найбільших ділянок тіла і відповідно, закінчуючи найменшими. Завдяки такій послідовності масаж активізує кровообіг.

Тайський масаж

Це, насамперед, дарування здоров’я. Особливо здоров’я чоловічого. Складно сперечатися зі статистикою: Київ втомлює і висмоктує з чоловіків усі сили з такою швидкістю, що до 45 років вони перетворюються на людей похилого віку. Але цього можна уникнути. Професійний Тайський масаж дозволяє чоловікові бути молодим до похилого віку.

Еротичний масаж “Пані”

Цю техніку можна віднести до одного з різновидів рольових ігор. У ній домінуючу та владну роль гратиме жінка. Саме вона, Пані, зможе наказувати всіма вашими діями. У подібній грі чоловік опиняється у пасивній ролі, і виконує кожне бажання чи вимогу жінки, яка стає його Пані.
Еротичний масаж Пані з БДСМ підійде для людей, які втомилися від стандартних нахилів у сексуальному плані.

Еротичний масаж для чоловіка

Якщо не вдаватися до спеціальної термінології, еротичний масаж є найбільш ефективним засобом релаксації – це повноцінний відпочинок, можливість наповнитися новими силами або просто розслабитися. Адже це не тільки механічна дія на окремі ділянки Вашого тіла. Провідна роль процесі цього важливого способу оздоровлення належить центральної нервової системі.