Програми та ціни

Фут фетиш

60 хв./4200 гр

(Чуттєвий еротичний масаж, який дозволяє доторкнутися до об’єкту свого бажання та створює емоції в рази сильніші, підсилюючи природній потяг до протилежної статі. В салоні «Lucky» його виконують лише масажистки з доглянутими ніжками. «Фут-фетиш» – здатність насолодитися виразною красою вигинів та форми жіночих ніг)

VIP-персона

60 хв./3000 грн.

30 хв./1800 грн.

(Майстриня повністю оголена. Класичний масаж усього тіла. Боді масаж. Один релакс. Дотики та поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону і обличчя. Спільний душ з дівчиною.)

Обмін ролями

90 хв./4100 грн.

(Для тих чоловіків, кому традиційний еротичний масаж, здається занадто банальним, або ж для тих хто більше воліє мати активну позицію, наша програма пропонує Вам побути в ролі майстра масажу для чарівної юної леді. Програма “Обмін ролями” передбачає, що всім процесом ви будете керувати удвох одночасно, доставляючи та отримуючи свою порцію задоволення і розслаблення. Ніжні дотики та погладжування жіночого тіла, доведуть до піку збудження будь-якого чоловіка. Адже від однієї лише думки про те як Ваші руки будуть торкатися і ковзати по кожному вигину милої леді, стає жарко!

Бонус: Повноцінні дотики до тіла дівчини (виключаючи зону бікіні і обличчя), душ коктейль. Програма включає в себе два релакса. )

Подвійне задоволення

75 хв./3400 грн.

(Майстриня повністю оголена. Боді масаж. Класичний масаж усього тіла. Два релакса. Дотики та поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону і обличчя. Спільний душ з дівчиною.)

Королівський стандарт

1,5 години 4200 грн./ 2 години 5000 грн.

(Ви роздягаєте майстриню або стриптиз на вибір. Боді масаж. Класичний масаж усього тіла. Два релакса. Дотики та поцілунки по тілу виключаючи інтимну зону і обличчя. Масаж лінгама яєчками tenga або ще один боді масаж з релаксом на вибір. Спільний душ з дівчиною. Шампанське в подарунок.)

Незнайомка

30 хв./2200 грн.

(Еротичний масаж “Незнайомка” – ваша таємнича і пристрасна пригода. Якщо ви вирішили відволіктися від повсякденних справ і інших турбот, віддавшись у владу релаксу, але при цьому бажаєте чогось особливого, то дана програма стане для Вас ідеальним вибором. Чарівна незнайомка в грайливому костюми зав’яже Вам очі та продемонструє свої неперевершенні вміння. Делікатний і приємний сеанс масажу поверне вам життєву енергію, додасть пристрасті і подарує відмінний настрій.)

Приємний співбесідник

60 хв./1500 грн.

(Розмови про все. Вся увага Вам. 50 грам віскі і кола в подарунок.)

VIP масаж “Lucky”

120 хв./5200 грн.

(Віп масаж “Lucky”: класичний масаж усього тіла, боді масаж,2 релакса, поцілунки та дотику виключаючи зону бікіні та обличчя, масаж лінгама яєчками tenga, масаж голови, стриптиз, а також на вибір додатковий релакс або душ після масажу з майстринею, шампанське.)

“Ти погано себе поводив” (“Пані”)

60 хв./от 4100 грн.

(Ваш палкий натиск зустрінеться з пекучою енергетикою дівчини, яка сама не проти побути суворим наглядачем! Красуня в костюмі Єви зав’яже Вам очі для посилення емоцій і продемонструє Вам найвідвертіші прийоми задоволення у своєму арсеналі, підкорюючи Вас своїй волі . І не радимо Вам пручатися, так як покарання за це, змусить Вас здригнутися …. Чи зможете витримати всі її накази, забаганки, вимоги? За слухняність Вас чекає приз – солодкий екстаз! Ви зможете самі визначити хід подій: зануритися в чуттєвий масаж або взагалі обійтися без нього і дати волю прекрасної Майстрині домінувати над Вами.)

Масаж для пар

60 хв./5600 грн.

90 хв./7400 грн.

120 хв./8800 грн.

(Дотики та поцілунки по тілу (за винятком інтимної зони та обличчя) Масаж виконують два майстри (дві дівчини або чоловік + дівчина, за бажанням пари)). Програма з однією масажисткою передбачає масаж чоловікові або жінці, де другий партнер виступає в ролі спостерігача. Програма з однією масажисткою передбачає масаж чоловікові або жінці, де другий партнер виступає в ролі спостерігача. По закінченню сеансу майстри доведуть вас обох до солодкого фіналу…або делікатно вийдут залишивши вас на одинці аби ви могли попрактикуватися в мистецтві тілесних насолод.)

Царство Пана

90 хв./6400 грн.

(Майстриня повністю оголені. Класичний масаж в 4 руки. Легке лесбі-шоу. Піп – шоу. Боді масаж з релаксом (за бажанням пана можливий другий релакс). Поцілунки та дотику по тілу виключаючи інтимну зону і обличчя. Одночасно масаж голови і стоп. Спільний душ з дівчатами. Шампанське в подарунок. Вся програма виконується двома майстринями.)

Доповнення до масажу

Джакузі сеанс з аквагелевим масажем
1600 грн.
Додатковий релакс
800 грн.
Роздягання майстрині
500 грн.
Оренда кімнати
60 хв./1500 грн.
Еротичний костюм
600 грн.
(За бажанням масажистка може втілити Ваші таємні фантазії і перевтілитись в :“стюардесу”, “медсестру”, “кішку”, “зайчика” або “ученицю”.)
Душ з дівчиною з релаксом
1200 грн.
(Оголена майстриня, одягнена лише в запашну мильну піну, натирає Вас м’ якою губкою під релаксуючу музику Цей масаж виконується у ванній кімнаті в напівтемряві під мерехтіння свічок.Таким чином «русалочка» доводить вас до релаксації.)
ПІП-ШОУ
1800 грн.
( Дівчина під час цієї програми пристрасно пестить своє тіло, а хвилі задоволення переповнюють Ваші емоції і це все лише від того. Що Ви бачити. На скільки у Вас вистачить витримки…? )
Стриптиз
1000 грн.
Масаж простати
2100 грн.
Лесбі Шоу
2200 грн.
Спільний душ з дівчиною
600 грн.
Пестощі кубиками льоду
+800 грн.
Лингам масаж яєчками tenga
+1600 грн.
Масаж голови
+1000 грн.
Масаж гарячими апельсинами
+ 2100 грн.