Дівчата

Алина 20 лет

Рост: 166 см., вес 57 кг., грудь: 4 размер

Ася 21 год

Рост: 158 см., вес 41 кг., грудь: 2 размер

Лиза 22 года

Рост: 153 см., вес 44 кг., грудь: 3 размер

Мулатка-Аня 20 лет

Рост: 165 см., вес 45 кг., грудь: 3,5 размер

Яна 21 год

Рост: 172 см., вес 45 кг., грудь: 2 размер

Ира 22 года

Рост: 157 см., вес 43 кг., грудь: 2 размер

Кира 21 год

Рост: 163 см., вес 55 кг., грудь: 4 размер

Карина 18 лет

Рост: 166 см., вес 45 кг., грудь: 2 размер

Еротичний масаж в салоні Фараон

Разные виды эротического массажаСалон еротичного масажу Київ «Фараон» запрошує Вас відволіктися від буденної суєти: у нас Ви зможете забути про повсякденні турботи і відпочити після насиченого робочого дня. Присвятіть трохи часу собі, а ми з радістю допоможемо Вам.

Персонал нашого масажного салону запропонує Вам індивідуальну програму нашого еротичного масажу – будь то класична його різновид (щоб позбутися від депресивного настрою, зняти втому або ж розслабитися від нервового і м’язового напруги).

Якщо не вдаватися до спеціальної термінології, масаж є найбільш ефективним засобом релаксації – це повноцінний відпочинок, можливість наповнитися новими силами або ж просто розслабитися. Адже це не тільки механічна дія на окремі ділянки Вашого тіла. Провідна роль в процесі цього важливого способу оздоровлення належить центральній нервовій системі. Крім зовнішнього результату (тонізуючу дію, оздоровчі процеси), масаж дозволяє досягти гармонії і рівноваги основні системи людського організму.

Наші чарівні масажистки детально попрацюють з кожним м’язом Вашого тіла (буквально від кінчиків пальців ніг до голови). З безлічі різноманітних різновидів і напрямів мистецтва масажу (від класичного, включаючи лікувальний, аж до антицелюлітного і, звичайно ж, еро масажу), в салоні «Фараон» Вас чекає дивовижна атмосфера стародавнього східного мистецтва еротичного масажу, джерела релаксації і чуттєвих насолод.

«Фараон» стане для Вас тим острівцем умиротворення, який подарує заряд позитивної енергії. Неабиякі ідеї наших талановитих дівчат допоможуть Вам досягти досконалої релаксації, відчувши через легкий екстаз гармонію душі і тіла. Ми створюємо необхідні умови ідеального відпочинку для Вас!

Ми пропонуємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Еротичний масаж Київ в нашому салоні передбачає унікальний комплекс різних видів масажної техніки. Тут, крім основ класичного, Ви звідано багатоплановість тантричного масажу, особливості ароматерапії в поєднанні з елементами мануальної терапії. Салон еротичного масажу “Фараон” пропонує також боді масаж і тайський масаж. Позитивно впливаючи на всі органи і системи людського організму, масаж, без перебільшення, просто необхідний сучасній людині. Це не тільки підтримка хорошого самопочуття, але поліпшення загального стану організму, а також профілактика різних захворювань. А про омолоджуючий дії масажу відомо всім. Присвятіть кілька годин вільного часу для себе, приділивши його відвідування Масажного Салону У Києві «Фараон». Тут Ви з користю і задоволенням проведете своє дозвілля, в результаті відчуєте бадьорість і впевненість у своїх силах, свіжість і по-справжньому відпочинете. Ми пропонуємо широкий вибір масажів. Серед них, крім класичного, – тайський, боді масаж Київ, індійський, спортивний, а також стоун-масаж (найдавніший метод релаксації і оздоровлення, вироблений за допомогою гарячих каменів).

Салон еротичного масажу «Фараон» пропонує кілька категорій масажів. Це програми з використанням м’якої східній техніки натиску, або ж середньої, або спортивної силовий. Програми діляться від першої до другої години. У кожній з програм передбачена релаксація (або дві – за Вашим бажанням). Високий рівень обслуговування, комфортна атмосфера і затишна обстановка нашого Салону еротичного масажу Київ дозволить Вам знайти необхідні відчуття гармонії і задоволеності. Ви обов’язково захочете знову повернутися до нас. А можливо, побажаєте зробити приємність не тільки собі, але також своїм друзям. Графік роботи салону «Фараон» – Цілодобово 24/7